Агросем - аграрна компанія: добрива для гарбуза під час культивації

Дачники твердо притримуються думки, що саме гарбуз можна назвати однією з найбільш невибагливих овочевих культур, яку без проблем вирощують виключно у відкритому грунті. Гарбуз вважається посухостійкою рослиною, особливо якщо для порівняння взяти огірки.

Під час засухи не варто занадто часто поливати гарбузи. Культура досить швидко нарощує свою вегетативну масу, яка має зовнішній вигляд батогів, дуже великого листя і плодів різного розміру.

На перший погляд може здатися, що в вирощуванні гарбузів немає зовсім нічого складного. Досить посадити насіння у відкритий грунт, час від часу поливати, а також провести прищипування верхівок після того, як формується п’ять батончиків.

Після цього залишається лише чекати осені, щоб зібрати врожай. Гарбузові культури, точно так як і всі інші, потребують додаткових поживних речовин, особливо в період вегетації.

Для того, щоб гарбузи виросли досить великими і при цьому максимально визріли, мали насичену та цукристу м’якоть, потрібно регулярно підгодовувати рослини різними корисними речовинами на протязі всього періоду росту, розвитку та плодоношення.

В першу чергу всі городники мають звертати свою увагу на те, наскільки добре перед висадкою насіння вони заправили ділянку різноманітними мінеральними добривами та органічними речовинами.

Як же потрібно правильно вносити добрива під час культивації? Як правило, підготовка ділянки відбувається восени. В грунт потрібно внести достатню кількість перепрілого гною, отриманого в результаті життєдіяльності травоїдних тварин бо пташок.

Також можна використовувати торф-навозний компост. Всі внесені сидерати будуть переорювати навесні. На зиму також можна внести деякі мінеральні добрива. В такому випадку краще всього використати фосфорно-калійні сполуки.

Агросем - аграрна компанія agrosem.ua, яка допоможе всім бажаючим отримати гарний врожай. На нашому офіційному сайті ви зможете придбати якісне насіння, а також різноманітні препарати для обробки ваших ділянок від паразитів та шкідників.

В продажі присутні різні типи добрив. Вся продукція, яку ми пропонуємо, має досить доступну ціну, тому тепер вам ніщо не заважає професіонально займатися городництвом і почати вирощувати самі різні рослини.

Нам важлива не тільки наша репутація, а й те, щоб клієнти залишились задоволені своєю покупкою. Тому ми пропонуємо тільки якісні товари до низькій ціні.

Джерело: https://agrosem.ua/

Опубликовано 05/02/2019 21:25