ЧЕСНО – це громадський рух, який допоможе усім бажаючим вибрати кандидата

Кожен з нас мріє побачити в рідній Батьківщині сильну й впливову країну, яка впевнено стоїть на шляху розвитку і руху вперед.

На жаль, на сьогодні ми не можемо говорити про те, що держава йде у цьому напрямку. Щоб виправити ситуацію - всі громадяни мають віддати свій голос за кандидата, який зможе впевнено вивести країну на принципово новий рівень розвитку.

Коли в останній раз ми вибирали політика, обіцянки котрого були виконані після виборчого процесу? На жаль, такого майже не відбувається. Так, ніхто не може передбачити, котрий з кандидатів максимально наближений до правди, але ми завжди можемо порівняти його обіцянки з діями.

ЧЕСНО - це громадський рух, обов’язок котрого надати громадянам максимально правдиву і важливу інформацію про кожного з кандидатів. На сайті www.chesno.org ви зможете знайти відповіді на усі питання, які повинні вас зацікавити. Ставитися відповідально до вибору фавориту важливо і необхідно, бо саме ваш голос буде мати рішуче значення у долі країни.

Організація ЧЕСНО має величезну кількість волонтерів та активістів, які щодня знаходять важливу інформацію про кожного з виборців. Команда має за мету необхідність надати громадянам якнайбільше даних щодо кандидатів. Найголовнішим ресурсом поширення інформації є офіційний сайт об’єднання. Та активісти займаються і поширенням знань у спільноту. Саме ви, кожен з вас може допомогти зробити громадян більш свідомими і відповідальними за свій вибір. Думка українців є важливою для розвитку нашої країни. Ніхто окрім нас не змінить батьківщину на краще.

Зверніть увагу - організація не являє собою спосіб агітації за когось з балатуючих. Головним кредо кампанії є виведення політиків на чисту воду. Навіть якщо ви вже виділили для себе фаворита - обов’язково зайдіть на сайт ЧЕСНО і перегляньте інформацію, щодо цієї людини. Ви не можете знати всіх дій кандидата. Кожен майбутній лідер має бути максимально відкритим і чесним зі своїм народом. Керівник держави не має права приховувати щось від громадян.

Хочете мати тільки об’єктивну і чесну інформацію про політика, який вас зацікавив? Тоді завітайте на сайт www.chesno.org. Не віддавайте свої голоси хабарникам та людям, які хочуть стати президентами тільки задля швидкої наживи. Віднесіться до вибору відповідально. Тільки так ми зможемо поставити країну на вищій рівень розвитку. Тільки таким чином громадяни подарують майбутнє своїм дітям.

Джерело: http://www.chesno.org/

Опубликовано 29/11/2018 06:21