Nolimit City і Play'n Go: на ходу

Оскільки ряд нових ігрових назв прикрашають скриньку вхідних повідомлень багатьох казино, відпочиньте і впорайтеся з деякими новими слот - іграми, коли ми поглянемо на ментальні барабани Nolimit City та єгипетський слот Play'n Go.

Психічний - Ноліміт Сіті

Nolimit City

Базується на Мальті провайдер програмного забезпечення Nolimit City "долає всі перешкоди", створюючи Mental. У назві є зона з барабанами 3-2-3-2-3, яка пропонує +1024 лінії виплат, які збільшуються з додаванням xWays, а також безплатне обертання Lobotomy, яке нагороджує ментальне перетворення за кожне обертання.

Шанси на виграш збільшуються щоразу, коли з'являються чотири або шість вогненних рамок, якщо гравці збирають три символи скорпіона, вони відкривають бонусний режим з липкими вогняними рамками, які можна підвищити до Lobotomy або Mental Free spins - всі ці функції разом можуть забезпечити виграш за ставкою x66 666 потенціал.

Найприбутковіший бонус запускається з основної гри, якщо випадають три символи Скорпіона і два символу Павука, приносячи 10 обертань. В цьому режимі обидва павуки липкі, викликаючи ментальні перетворення при кожному обертанні. Якщо вам подобаються автомати на такі давні теми, то спробуйте також і ігрові автомати на гроші,щоб повністю поринути у незабутню атмосферу.

"Ця назва досить багато обговорювалося всередині компанії, воно похмурішим, ніж наша звичайна тема, і набагато складніше, ніж все, що ми коли-небудь придумали."

"Ми хотіли складну механіку, приголомшливий потенціал і справді гідні назви Mental". прокоментував Per Lindheimer, власник продукту в Nolimit City."

Сестри Сонця - Play'n Go

Sisters of the Sun

Використовуйте сили Ра, єгипетського бога Сонця, поки Play'n GO проливає світло та удачу на обраних в цьому слоті кластерних виплат 5 × 5, який містить як режим Goddess Power, так і Sisterhood, а також раунд безплатних обертань.

В основній грі виграш досягається шляхом випадання трьох або більше символів в ряд по горизонталі або вертикалі. Виграшні символи в комбінації видаляються, а решта символи падають в порожні місця, потенційно створюючи нові виграші.

Опубликовано 20/09/2021 22:04