Розвиваючі ігри на смартфон: проводимо час з користю

Розвиваючі ігри на смартфон: проводимо час з користюУ наш час мобільні пристрої стали невід'ємною частиною життя.

Люди проводять багато часу спілкуючись, вирішуючи питання з роботи, використовуючи соціальні мережи. Доведено, що довготривале використовування телефону протягом дня шкодить здоров'ю. Чи можна змінити стратегію, навчитися власному тайм-менеджменту та проводити час зі смартфоном с користю? Відповідь - так!

Усім відомі інтелектуальні ігри онлайн

Ми добре пам'ятаємо про шахи, шашки або пасьянс. Зіграти у ці ігри з роботом або онлайн тепер не проблема і на власному смартфоні. Слід зазначити, що покер також користується великою популярністю. Існує багато онлайн покер-румів, що пропонують гравцям вигідні умови та пропозиції. Наприклад, у покер 888 онлайн зіграти можє  кожный. Цей покер-рум займає одну з найвищих позицій з року в рік. Скачати онлайн і поринути у світ гральних карт, круп'є та зеленого столу може кожна людина, що досягла повноліття.

Як вибрати найкращу гру саме для Вас

Існує багато мобільних додатків, які пропонують розвивати навички. Логіка, пам'ять, перевірка загальних знань - це далеко не повний перелік того, що можуть запропонувати нам розробники ігор на мобільний. Пропонуємо Вам власний топ, де Ви зможете знайти собі щось до вподоби:

  1. Peak - набір міні-ігор, розділених за групами. Існують вправи для уваги, швидкості реакції та пам'яті.
  2. NeuroNation. Проект німецьких розробників, що пропонує тренувати інтелект, увагу та пам'ять.
  3. Lumosity. Програма з інтерфейсом англійською мовою, проте шкільних знань буде достатньо для розуміння. Базується на принципах головоломок.
  4. CogniFit. Додаток оцінює 23 когнітивні здібності людини. Окрім того, програма може оцінити схильність персони до депресії або безсоння.
  5. FitBrains. Мобільний додаток, присвячений вправам для концентрації уваги.
  6. Memorado. У грі Ви знайдете понад 20 вправ для зміцнення нейронних зв'язків та завдання з поглибленим рівнем важкості.
  7. Elevate. Сервіс, завдяки якому можна "підтягнути" англійську та знайти унікальні вправи на мовлення і розуміння змісту тексту.
  8. Боротьба розумів. Доволі цікава онлайн-вікторина, з можливістю змагатися з гравцями з усіх куточків планети.
  9. Загадки Да Вінчі. Вікторина з чотирма варіантами відповідей, розділена більш ніж на 10 категорій.
  10. Dooors: Room escape game. Гра пропонує замкнути Вас у кімнаті, вийти з якої, можна лише виконавши квест.

Нотаток: деякі з наведених ігор можуть містити додатковий платний контент.

Мозок, як і інші групи м'язів, потребує тренувань, тож рекомендуємо Вам проводити час с користю, граючи у інтелектуальні ігри на своєму телефоні.

Опубликовано 30/03/2021 11:05