Як розробити ефективний макет для білборда? Поради від Банга Медіа

Якщо ви бажаєте донести інформацію до найбільшої кількості людей, то білборд - це ідеальний спосіб для здійснення цієї ідеї. Ефективність поданої інформації на білбордах, скроллах і сітілайтах залежить від різних факторів.

Перший фактор - правильно розміщена реклама. Необхідно вибрати оптимальний варіант і місце для просування реклами. Він повинен бути помітним, затребуваним і повністю відповідати бюджету компанії. Підібрати правильно конструкцію вам допоможуть фахівці компанії "Банга Медіа".

Другий фактор - правильно розроблений макет. Грамотно створений макет здатний зіграти величезну роль в просуванні товару або послуги. І справа не в білборді або місці, де розміщена реклама, а саме ефектно розроблений макет. Тому ми постараємося поділитися корисними порадами, які допоможуть вам створити унікальний і якісний макет, який буде реально просувати ваш товар або послугу.

Що необхідно знати про створення макета?

  • Лаконічність.

Це найголовніше правило для розміщення реклами на білбордах. Погляд людини триває не більше декількох секунд, тому картинка повинна бути зрозумілою, привабливою і досить великою. Добре зрозумілий шрифт і не більше шести слів - ключ до успіху. Яскраві і насичені кольори допоможуть залучити на себе увагу.

  • Креативно/доступно.

Якщо ви зробите картинку креативною, це великий бонус, тому що вона зможе привернути увагу не на кілька секунд. Однак головне не перейти грань між креативністю та доступністю для розуміння. Для споживача повинна бути абсолютно ясна думка вашого посилу, що ви хочете донести до покупця! Важливо пам'ятати, що ви робите рекламу не для себе, а, в першу чергу, для клієнтів, які повинні її зрозуміти.

  • Унікальність.

Для різних конструкцій для зовнішньої реклами необхідно розробляти індивідуальний макет. Той зразок, який ви використовуєте на білборді, що не буде гарною ідеєю для сітілайта або скроллера.

  • Що, де і коли?

Ви повинні розуміти, в якому місці встановлена ​​зовнішня реклама, який сезон і погодні умови. Якщо ви будете використовувати білий колір взимку, він зілляється з загальної сірістю. Зелені білборди не будуть нічим відрізнятися від поруч розташованих дерев в літній період.

  • Своєчасна заміна.

Якщо ви постійно користуєтеся однією і тією ж конструкцією для зовнішньої реклами, регулярно міняйте макети або з часом на нього ніхто не буде звертати уваги.

За будь-якою допомогою в створенні макетів ви можете звернутися до фахівців компанії "Банга Медіа".

Опубликовано 15/04/2019 11:04