Де дивитись ЄВРО-2024?

Euro 2024 » Де дивитись ЄВРО-2024?

Медіасервіс MEGOGO Став Офіційним Мовником Чемпіонату Європи-2024

MEGOGO отримав ексклюзивні права на трансляцію всіх матчів Чемпіонату Європи з футболу 2024 року. Окрім цього, вболівальники зможуть переглядати окремі матчі на каналах Суспільного Мовлення.

Доступність Матчів

Усі матчі турніру будуть доступні на платформі MEGOGO та каналах Суспільного Мовлення. Вболівальники зможуть дивитися певні ігри на місцевих телеканалах “Суспільного” (зокрема, “Суспільне Львів”, “Суспільне Черкаси”, “Суспільне Чернівці” тощо) через цифровий ефір Т2, кабельні мережі та IPTV, але не через OTT.

Трансляції на Суспільному

Суспільний мовник транслюватиме:

  • Матч-відкриття
  • По одному матчу групового етапу щодня, включаючи матчі збірної України
  • Половину матчів 1/8 фіналу
  • Чвертьфінали
  • Обидва півфінали
  • Фінал

Усі ці матчі будуть доступні в цифровому ефірі Т2, кабельних мережах та IPTV (крім OTT). Якщо збірна України потрапить у плей-оф, всі її матчі також будуть транслюватися.

Доступ на MEGOGO

Всі матчі Євро-2024 будуть доступні на MEGOGO за передплатою. Деталі щодо підписки будуть оголошені найближчим часом.

Розподіл Матчів

Матчі групового етапу будуть розподілені заздалегідь. Розподіл матчів 1/8 фіналу та чвертьфіналів буде визначений безпосередньо під час турніру.

Коментатори

Коментаторами матчів для обох мовників стануть представники коментаторської команди MEGOGO.

Таким чином, шанувальники футболу зможуть насолодитися усіма матчами Євро-2024 завдяки зусиллям MEGOGO та Суспільного Мовлення, що надасть максимальне покриття турніру для української аудиторії.

© 1997-2024 EURO 2024. Усі матеріали захищені. Усі права дотримані. При використанні будь-яких матеріалів посилання із зазначенням електронної адреси є обов'язковим. З рекламних питань звертайтесь: [email protected] З інших питань звертайтесь: [email protected]